• Vrijwilligers

    De kerkelijke organisatie kan niet functioneren zonder vrijwilligers. In de Protestantse gemeente te IJsselstein is het vrijwilligerswerk georganiseerd in zogenaamde clusters. Elk cluster heeft een aanspreekpunt, het clusterhoofd. Deze stemt de verschillende werkzaamheden op elkaar af, en vormt de brug tussen de vrijwilligers en de kerkenraad.

    Meedoen

    vacature   info
    Medewerkers tienernevendienst   tienernevendienst@pgij.nl
    Verjaardagsfonds   schenkel.ledder@kabelfoon.nl
    Medewerkers autodienst    autodiensten@pgij.nl
    Koffieschenkers   w.van.norden@hetnet.nl
    Bezoekmedewerkers   omzien@pgij.nl
    Kerkrentmeesters   beheer@pgij.nl

     

    De clusters

        clusterhoofd   T   E
    Beheer   Bas Kraaijeveld   030-6871984   beheer@pgij.nl
    Communicatie   Piet van den Berg   030-6051876   comm@pgij.nl
    Dienen   Jannie Schimmel   030-6883492   dienen@pgij.nl
    Jeugd   Tjitske Havinga       jeugd@pgij.nl
    Leren   vacature       leren@pgij.nl
    Omzien   Willem Kees Legerstee   030-6888997   omzien@pgij.nl
    Vieren   vacature       vieren@pgij.nl

Op deze website gebruiken we cookies om de website te verbeteren. Door verder te gaan ga je akkoord met deze cookies.