• Vrijwilligers

    De kerkelijke organisatie kan niet functioneren zonder vrijwilligers. In de Protestantse gemeente te IJsselstein is het vrijwilligerswerk georganiseerd in zogenaamde clusters. Elk cluster heeft een aanspreekpunt, het clusterhoofd. Deze stemt de verschillende werkzaamheden op elkaar af, en vormt de brug tussen de vrijwilligers en de kerkenraad.

    Meedoen

     vacature info
    Medewerkers tienernevendienst tienernevendienst@pgij.nl
    Verjaardagsfonds schenkel.ledder@kabelfoon.nl
    Medewerkers autodienst  autodiensten@pgij.nl
    Koffieschenkers w.van.norden@hetnet.nl
    Bezoekmedewerkers omzien@pgij.nl
    Kerkrentmeesters beheer@pgij.nl

     

    De clusters

      clusterhoofd T E
    Beheer Bas Kraaijeveld 030-6871984 beheer@pgij.nl
    Communicatie Piet van den Berg 030-6051876 comm@pgij.nl
    Dienen Jannie Schimmel 030-6883492 dienen@pgij.nl
    Jeugd   030- jeugd@pgij.nl
    Leren     leren@pgij.nl
    Omzien Willem Kees Legerstee 030-5888997 omzien@pgij.nl
    Vieren  vacature   vieren@pgij.nl