• Vrijwilligers

    De kerkelijke organisatie kan niet functioneren zonder vrijwilligers. In de Protestantse gemeente te IJsselstein is het vrijwilligerswerk georganiseerd in zogenaamde clusters. Elk cluster heeft een aanspreekpunt, het clusterhoofd. Deze stemt de verschillende werkzaamheden op elkaar af, en vormt de brug tussen de vrijwilligers en de kerkenraad.

    Meedoen

    vacature   info
    Medewerkers tienernevendienst   tienernevendienst@pgij.nl
    Verjaardagsfonds   schenkel.ledder@kabelfoon.nl
    Medewerkers autodienst    autodiensten@pgij.nl
    Koffieschenkers   w.van.norden@hetnet.nl
    Bezoekmedewerkers   omzien@pgij.nl
    Kerkrentmeesters   beheer@pgij.nl

     

    De clusters

        clusterhoofd   E
    Beheer   Daniëlle van den Houten   beheer@pgij.nl
    Communicatie   Piet van den Berg   comm@pgij.nl
    Dienen   Jannie Schimmel   dienen@pgij.nl
    Jeugd   Tjitske Havinga   jeugd@pgij.nl
    Leren   vacature   leren@pgij.nl
    Omzien   Willem Kees Legerstee   omzien@pgij.nl
    Vieren   vacature   vieren@pgij.nl
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Op deze website gebruiken we cookies om de website te verbeteren. Door verder te gaan ga je akkoord met deze cookies.